CodeLobster PHP IDE кросплатформова програма, компактна для завантаження і практично миттєва установка дозволяють одразу приступити до роботи.

Має повну підтримку і диференційоване підсвічування змішаного коду, наприклад, коли вам доведеться редагувати HTML файл з впровадженими PHP тегами, то всі вирази будуть виділені за допомогою різних кольорів.

CodeLobster IDE

Ви можете обрати колірну схему, яка вам сподобається найбільше, в програмі реалізовані більше 20 різних схем, навіть такі, які використовуються в інших популярних IDE.

При створенні проекту можна вибрати новий порожній проект з власними настройками, з існуючими вихідними кодами, або створити свій додаток на базі фреймворків або CMS.

CodeLobster IDE

Одразу ж після відкриття проекту CodeLobster сканує його і створює структуру проекту, це дозволяє здійснювати навігацію по вихідних файлах.

Можна легко переміститися з тієї позиції, де відбувається виклик функції до її оголошення, для цього клікніть мишкою по імені, утримуючи клавішу Ctrl.

Використовуйте цей метод і при створенні екземпляра класу, щоб швидко перескочити до його визначення, таким же чином відбувається переміщення по підключеним файлам.

У тому випадку, коли поточний редагований файл досягає значних розмірів, допоможуть можливість згортання ділянок коду і установки локальних закладок, так ви легко впораєтеся з великими вихідними кодами і швидко зорієнтуєтеся в коді.

Підтримується автодоповнення HTML тегів і парних дужок, автозавершення по CSS стилях і всіх функцій PHP і JavaScript, така функціональність значно прискорює процес написання програм.

У CodeLobster реалізована система миттєвих спливаючих підказок по всьім підтримуваним мовам програмування, досить навести курсор миші на функцію.

CodeLobster IDE

Якщо буде потрібно швидко отримати інформацію по будь-який web-технології з офіційної документації, це можна здійснити прямо з CodeLobster. Встановіть курсор на ім’я функції, тега або атрибуту і натисніть клавішу F1, документація відкриється в браузері.

На правій панелі програми є вкладка “Динамічна допомога” в якій IDE автоматично підбирає список посилань по релевантній документації.

Використовуючи динамічну допомогу, програмісти початківці можуть писати код і одночасно зміцнювати свої знання.

Додаткові можливості програми:

  • PHP дебагер з використанням розширення XDebug, дає можливість проводити покрокове налагодження скриптів, використовувати брекпоінти, виводити трасування стека і отримувати дані профайлера.
  • Можливість інспектувати HTML і CSS код за допомогою вбудованих в IDE інструментів, за принципом відомого всім Firebug.
  • Інтерфейс з підтримкою 17 мов, серед них українська, англійська, німецька, російська, іспанська, французька та інші.
  • Працює під Windows 7, Windows 8, Windows 10, а також під Mac OS і всіма Linux системами, такими як Ubuntu, Fedora і Debian.

Професійна версія програми має більш розширений функціонал зокрема дає можливість встановлювати CMS та працювати з базами даних.

Сайт виробника

Перейти на сайт виробника

Коментарі