Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

“Існує два основних види кохання: кохати когось поряд із собою і кохати себе поряд із кимось. Існує два основних види патріотизму: любити Україну в собі та любити себе в Україні.”

“Що спільного у кохання, дружби і толерантності? Без взаємності всі ці речі перетворюються на нице використання однією особою іншої.”

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

“Тоталитарнный рэп это “Кино”, но о “Кино” я не хочу говорить”
(“АлисА”, Константин Панфилов (Кинчев))

Останнім часом я доволі часто зустрічаю у мережі фанатів Цоя, які чомусь вважають, що він був би на нашому боці. Вони не зважають на те, що всі його друзі знаходяться по інший бік барикади. Чомусь цитується культова пісня “Перемен!”. Хоча у цій пісні йдеться не про зміни, а всього лише про шкільні перерви, це загально відомий факт ну принаймні для тих, хто не тільки слухав русскій рок, а ще й читав про нього...

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Росія блефує, погрожуючи завоювати Україну за 3-5 днів. Про це у коментарі порталу «Главное» розповів військовий експерт Юрій Колесніков.

Коли вже вдарить буря?

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Багато років поспіль Путін і його ОЗУ (організоване злочинне угруповання - перекл.) розкрадали країну, "приватизувавши" величезні фінансові потоки, що їм не належали. Багато років поспіль Путін і його ОЗУ "віджимали" активи, які їм не належали, але тепер належать. Багато років поспіль Путін грав дуже важливу роль для його ОЗУ - "розвідного". Власне, таку саму, яку грає голова мафіозного клану, або пахан банди - здійснює контроль всередині, є арбітром цього "всередині", іноді здійснює зв'язок із зовнішнім світом і іншими ОЗУ, і є "дахом" всіх учасників свого ОЗУ, якщо функції "даху" надані будь-яким чином.