Червоне то любов, а чорне то кохання

Червоне то любов, а чорне то кохання - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

“Існує два основних види кохання: кохати когось поряд із собою і кохати себе поряд із кимось. Існує два основних види патріотизму: любити Україну в собі та любити себе в Україні.”

“Що спільного у кохання, дружби і толерантності? Без взаємності всі ці речі перетворюються на нице використання однією особою іншої.”

Add a comment

Читати...

Чи зможе Росія захопити Україну за три дні. Думка військового експерта

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Росія блефує, погрожуючи завоювати Україну за 3-5 днів. Про це у коментарі порталу «Главное» розповів військовий експерт Юрій Колесніков.

Add a comment

Читати...

Коли вже вдарить буря?

Коли вже вдарить буря? - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Багато років поспіль Путін і його ОЗУ (організоване злочинне угруповання - перекл.) розкрадали країну, "приватизувавши" величезні фінансові потоки, що їм не належали. Багато років поспіль Путін і його ОЗУ "віджимали" активи, які їм не належали, але тепер належать. Багато років поспіль Путін грав дуже важливу роль для його ОЗУ - "розвідного". Власне, таку саму, яку грає голова мафіозного клану, або пахан банди - здійснює контроль всередині, є арбітром цього "всередині", іноді здійснює зв'язок із зовнішнім світом і іншими ОЗУ, і є "дахом" всіх учасників свого ОЗУ, якщо функції "даху" надані будь-яким чином.

Add a comment

Читати...

Надійний фріланс

Facebook

 
 

Google +