Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Багато років поспіль Путін і його ОЗУ (організоване злочинне угруповання - перекл.) розкрадали країну, "приватизувавши" величезні фінансові потоки, що їм не належали. Багато років поспіль Путін і його ОЗУ "віджимали" активи, які їм не належали, але тепер належать. Багато років поспіль Путін грав дуже важливу роль для його ОЗУ - "розвідного". Власне, таку саму, яку грає голова мафіозного клану, або пахан банди - здійснює контроль всередині, є арбітром цього "всередині", іноді здійснює зв'язок із зовнішнім світом і іншими ОЗУ, і є "дахом" всіх учасників свого ОЗУ, якщо функції "даху" надані будь-яким чином.

В даному випадку, функції "даху" були надані за допомогою псевдо-квазі-демократичного процесу обрання його президентом (на політтехнології і фальсифікації незважаємо) і отримання самого цього крісла глави держави. А далі понеслося: зустрічі з Бушем, дружба з Берлусконі, Шредером, і т.і. "Дах" для членів ОЗУ - і ось вони качають не тільки нафту, але й бабло, на Захід, на Захід, на Захід.

Ніколи ще в історії Росії всі члени одного дачного кооперативу не ставали доларовими мільярдерами на порожньому місці, з нічого, лише за десять років. Це такий дикий парадокс, курйоз історії. Додайте туди всіх старих мільярдерів, за мінусом тих, яких "віджали" та / або посадили і / або вигнали з країни, чиновників вищого рангу, генералітет армії і ФСБ, і т.і. - Ось вам повна картина цього ОЗУ, паханату, який "кришував" Путін. Повторюся: "кришував", тобто в минулому часі.

Цієї функції більше немає. Путін - ізгой. Росія вилетіла з G-8 і з G-20, і тепер ніхто, з нормальних світових лідерів, не те, щоб подати йому руку - ніхто не хоче з ним говорити. Політичний "дах" на відмивання бабла закінчився. Путін втратив цю функцію. Так звані російські "еліти" не просто більше не можуть відмивати на Заході грошові кошти, отримані злочинним шляхом, а ще й тепер перебувають під реальним ризиком того, що на Заході припиняють закривати очі на цю Велику Пральню XXI століття! Кожен такий долар тепер під ризиком. Для тих, кому ще не клюнуло в тім'я. А багатьом вже клюнуло - персональні санкції, скандал в Deutsche Bank і розгортаються інші скандали, по всьому світу. Ці вже не "під ризиком". Для цих ризик вже матеріалізувався.

Отже, Путін більше не може виконувати цю функцію. Але "біда не приходить одна".

Багато інших функцій теж закінчилися. За визначенням вище, пахан, крім усього іншого, здійснює контроль всередині, є арбітром цього "всередині" ... і цього більше немає. Або майже немає. Вже багато років поспіль ворогуючі і конкуруючі між собою мафіозні клани об'єдналися, у так звані "вежі Кремля", всередині кожного клану. Існує "клан силовиків", "клан Кадирова", "клан лібералів", і т.і., хоча "клан лібералів", на мій погляд, повністю дорозвалився з того моменту, як Медведєв звільнив Кудріна з поста міністра фінансів. З того моменту "ліберали" стали або ж якоюсь беззубою і нейтральною ... навіть не опозицією, а чимось не дуже зрозумілим ... як, наприклад, КГІ (Комітет громадянських ініціатив - перекл.) того ж Кудріна (він продовжує говорити правильні речі, а його ніхто не слухає - приблизно так), або ж залишилися функціонерами типу кімнатних болонок по кличці Силуанов & Набіулліна.

Після того, як Росія напала на Україну, анексувала Крим, збила Боїнг і влаштувала війну на Донбасі, всі "вежі Кремля" жорстко перегризлися між собою, тому що "клан силовиків", який влаштував все це, не був здатний передбачити і врахувати всіх наслідків, і, в першу чергу, всіх цих жорстких санкцій того ж Заходу, або "умовного Заходу", якщо вважати ... майже що весь світ.

Путін і "клан силовиків" вирішили протистояти всьому світу, що є суїцидальним за визначенням, але цей суїцид затягує в нього всі інші клани. І вони гризуться.

У сухому залишку, у Путіна немає більше цілого ряду його колишніх головних функцій.

І його пора міняти, з точки зору великої частини т.зв. "Російської еліти".

Але є ще одна проблема. Проблема полягає в тому, що Путін взагалі ніяк не управляє країною та її економікою. І у Путіна немає команди, яка могла б це робити хоча б теоретично. Кімнатні болонки Силуанов & Набіулліна, незалежно від того, що вони знають і / або говорять і / або хочуть робити, роблять те, що їм кажуть робити, включаючи управління друкарським верстатом і крадіжкою коштів з ЗВР і ФНБ. Путін тепер 100% свого часу витрачає на те, щоб (1) розтягувати "вежі Кремля" в різні боки, (2) не бути вбитим і (3) не втратити вкрадені гроші та інші активи. «Не бути заарештованим" для нього означає (2), тому що поки він живий, він забезпечує самозахист від арешту - ну, принаймні, це він зараз так думає. Все. Країною ніхто не керує. Країна пішла в рознос, включаючи і її економіку.

Можна по-різному описувати Бетонну Стіну, про яку я пишу з минулого літа, давати різні прогнози щодо її таймінгу, вогнища, течії, наслідків ... але мало хто розуміє, що Бетонна Стіна вже є, тут і зараз. Хто розуміє? Розуміють Сергій Гурієв, Костянтин Сонін, Андрій Ілларіонов - ті, які виїхали або були вигнані з країни. Розуміють Овсій Гурвич, Євген Гонтмахер, Владислав Іноземцев - ті, які ще в Росії. Розуміє ще ряд відомих економістів, фінансистів, політиків, громадських діячів - можна перерахувати багато імен. Але вони нічого не можуть зробити. НІ-ЧО-ГО.

23 квітня 2014 Овсій Гурвич опубліковує свою блискучу статтю "Гармати або масло" в газеті "Ведомости" (), в якій аргументовано доводить, що в Росії, в результаті, не буде ні гармат, ні масла.

8 червня 2015 Владислав Іноземцев опубліковує свою статтю "Лукавий розрахунок: як Росія перетворюється на фінансову піраміду", де аргументовано доводить наближення бетонні стіни, після настання якої взагалі невідомо, що буде.

9 червня 2015 РБК випускає дослідження, згідно якому першим російським регіоном, що допустили дефолт за визначенням Standard & Poors, стала Новгородська область, з чого випливає питання: а що, якщо останнє речення статті Владислава Іноземцева - вже доконана реальність?

Так і є!

Країною ніхто не керує, тому що, як сказав академік Юрій Рижов, "прийшли до влади на всіх рівнях люди, свідомість яких, інтелект яких нижче плінтуса. Це просто покидьки. Кількість цих бюрократів покидькового рівня перевищила критичний рівень, вона перевищує радянські часи. Раз вони нічого не вміють, значить, вони будуть трощити. Вони всі тимчасові виконавці, вони крадуть для того, щоб створити запасний аеродром. Я не впевнений, що він їх врятує, якщо, як кажуть, буря нагряне".

Коли ж вдарить, ця буря? Шкода, що деякі з тих, хто читає ці рядки, так і не зрозуміли цього.

Джерело "Наш дом". Переклад ko3ak.in.ua