Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Росія блефує, погрожуючи завоювати Україну за 3-5 днів. Про це у коментарі порталу «Главное» розповів військовий експерт Юрій Колесніков.

«Якщо Україна оголосить війну Росії, то росіянам пощастить, якщо вона закінчиться в Ростові на рубежі річки Дон. Україна за ці півтора року ще жодного разу не воювала на повну силу. Перший повноцінний удар ЗСУ завдали тільки під Мар'їнкою, і ми знаємо, чим це закінчилося - нашою перемогою і провалом сепаратистів», - нагадав Колесніков.

На його думку, весь минулий рік у наших бійців був психологічний бар'єр.

«Ми думали, раз вони брали участь у 2 чеченських війнах, значить у них величезний досвід, а ми ж бо воюємо вперше. Нам здавалося, що у них більше армія, техніка новіша, а значить, вони сильніші і нам нема чого намагатися їх перемогти. Але ми помилялися. Вони завжди воювали «гарматним м'ясом», тобто, брали кількістю, а не якістю. Хоча і кількістю там не пахне. Якщо вони хочуть взяти Україну, то їм просто нічим зробити це», - переконаний експерт.

«Ви думаєте, чому Путін уже віддав в Забайкаллі територію розміром у півтора Криму? Чому в Хакасії в цьому році вперше не окопувалися проти пожеж? Москва здає ці території, тому що бачить, що їй це більше не належить. Японці вже послали подалі Медведєва з його претензіями на Курили. Він образився, але нічого не зробив. А що він може зробити, якщо у Японців 254 новітніх бойових корабля не молодше 2010 року (тоді була остання модернізація флоту), а у Росії - 67 застарілих, з яких нормальний тільки один, а решта забули, що таке відкрите море? Ми придумали собі непереможну і легендарну російську армію. Такою була радянська армія, але не російська», - підкреслив він.

Крім того, Колесніков зазначив, що для захоплення України Росії необхідно 1-1,5 млн солдатів. «А зараз у них близько 300 000 чоловік особового складу. Думаєте, 300 000 осіб зможуть нам протистояти? Росія дійсно могла взяти Україну в травні минулого року, але зараз вже ні. Так що всі розповіді Наришкіна про те, що вони Україну підкорять за 3 дні - це бравада для залякування Заходу. Вже тільки Заходу, а не нас. Ми побачили ціну російської армії, і вона виявилася невисокою», - резюмує експерт.

Джерело

Переклад ko3ak.in.ua