• Інтернет
  • 29 Грудня 2014 року о 00:39
  • 59
  • Андрій Скидан

Не так давно, кажуть нібито прямо вчора, 3 грудня, побачив світ оновлений браузер Opera 26. Його, нарешті, перевели на рушій Chromium 39, що особисто мене настільки порадувало, що я навіть вже другий день і вдома і на роботі користуюся цим релізом. Навіть шаблони для сайтів тестував на ньому.

opera-01

opera-02

Нічогенько так. Цілком прийнятно. Завантажити нову версію для Ubuntu Linux та споріднених систем (тільки для х64) можна клацнувши на кнопку:

zv

Геть яндекс

Кому як, а от особисто мені не подобався той факт, що на стартовій сторінці Opera присутній яндекс. Я не люблю цей сервіс вже давно і міцно. Але проблему можна легко вирішити і почесне місце займатиме Google.

Для цього увімкнемо у файловому менеджері відображення прихованих файлів і тек (Ctrl+h, або atl+. якщо ви в KDE) і відкриємо наступний файл: /home/ваша_домашня_тека/.config/opera/Local State. Тут ми змінемо значення рядків:

“country”: “ua”,
“country_from_server”: “UA”,

на приведені нижче:

“country”: “us”,
“country_from_server”: “US”,

state

Перезапускайте браузер і насолоджуйтеся!

Flashplugin

Лишилося встановити підтримку flash, бо вбудовувати у браузер цю підтримку, на відміну від яндексу, чомусь не зхотіли. Покращити ситуацію можна наступною командою у терміналі:

sudo apt-get install pepperflashplugin-nonfree

Після чого доведеться знову перезапустити Оперу. На цьому все, далі ви вже самі обирайте необхідні розширення і користуйтеся із задоволенням!

Коментарі