Raise Data Recovery UA – безкоштовна утиліта для відновлення файлів від українського розробника СисДев Лабораторіз.

Програма відновлює файли незалежно від їхнього формату і розміру з жорстких дисків, карт пам’яті, флешок, фото- та відео- камер, планшетів, ноутбуків, комп’ютерів, пристроїв NAS й інших пристроїв, які під’єднуються до ПК і розпізнаються ним.

Raise Data Recovery UA встановлюється на ОС Windows (XP Service Pack 3, Windows XP, Vista, 7, 8, Windows 8.1, Windows 10), однак відновлює файли, створені й в файлових системах інших операційних систем (Linux й macOS). До підтримуваних файлових систем належать: FAT/FAT32, ExFAT, NTFS, HFS+, ExFAT, UFS, Ext2, to Ext4, ReiserFS, XFS, JFS і нещодавно випущена файлова система від компанії Apple – APFS.

Простий і зрозумілий інтерфейс програми розрахований дає можливість відновити файли будь-якому користувачеві. При цьому, Raise Data Recovery UA працює в режимі читання, що означає, що утиліта не здійснює писання на пристрій і гарантує безпеку файлів користувача.

Процедура відновлення надзвичайно проста: програма сканує обране користувачем сховище (розділ диску або під’єднаний пристрій) і показує знайдені файли, які можна відновити.

Raise Data Recovery UA – ліцензоване і повністю легальне програмне забезпечення, яке відновлює файли без обмежень у функціональності і без реклами.

Завантажити програму можна на офіційному сайті ПЗ


Завантажити

або на сайті розробника


Сайт виробника

Коментарі