Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Raise Data Recovery UA – безкоштовна утиліта для відновлення файлів від українського розробника СисДев Лабораторіз.

Програма відновлює файли незалежно від їхнього формату і розміру з жорстких дисків, карт пам'яті, флешок, фото- та відео- камер, планшетів, ноутбуків, комп'ютерів, пристроїв NAS й інших пристроїв, які під'єднуються до ПК і розпізнаються ним.

відновлення файлів

відновлення файлів

Raise Data Recovery UA встановлюється на ОС Windows (XP Service Pack 3, Windows XP, Vista, 7, 8, Windows 8.1, Windows 10), однак відновлює файли, створені й в файлових системах інших операційних систем (Linux й macOS). До підтримуваних файлових систем належать: FAT/FAT32, ExFAT, NTFS, HFS+, ExFAT, UFS, Ext2, to Ext4, ReiserFS, XFS, JFS і нещодавно випущена файлова система від компанії Apple - APFS.

Простий і зрозумілий інтерфейс програми розрахований дає можливість відновити файли будь-якому користувачеві. При цьому, Raise Data Recovery UA працює в режимі читання, що означає, що утиліта не здійснює писання на пристрій і гарантує безпеку файлів користувача.

Процедура відновлення надзвичайно проста: програма сканує обране користувачем сховище (розділ диску або під'єднаний пристрій) і показує знайдені файли, які можна відновити.

Raise Data Recovery UA – ліцензоване і повністю легальне програмне забезпечення, яке відновлює файли без обмежень у функціональності і без реклами.

Завантажити програму можна на офіційному сайті ПЗ

Завантажити

або на сайті розробника

Сайт виробника