Програми Linux для роботи та спілкування в Інтернеті
- Інтернет
- 320
- Інтернет
- 1399
- Інтернет
- 1168
- Інтернет
- 899
- Інтернет
- 1361
"WMail був створений, щоб ваша пошта була як вдома на вашому ноутбуці або комп'ютері [...] без завантаження додаткових бітів, як це відбувається у веб-браузері", повідомляє офіційний сайт WMail.
- Інтернет
- 3404
- Інтернет
- 1335
- Інтернет
- 1141
- Інтернет
- 1491
Luakit - швидкий легкий браузер для Linux. Для управління браузером використовується мишка, гарячі клавіші і введення команд (подібно Vim).
Робота з браузером мені нагадала роботу в редакторі Vim (або в nano). Наприклад, щоб відкрити якусь сторінку, потрібно натиснути клавішу o, при цьому відобразиться рядок введення команд, в якому вже буде запрошення :open, після нього потрібно ввести адресу web-сайту і натиснути клавішу Enter.
- Інтернет
- 1225
- Інтернет
- 1598
- Інтернет
- 1444
Багатьом людям доводиться користуватися різними комп’ютерами з різними системами на них і в різних місцях. Знайшовши на роботі цікаву сторінку і додавши в закладки, хотілося б вдома уважно її переглянути, та закладки на роботі. Зареєструвавшись на цікавому форумі вирішив показати другу гарячу дискусію, та забув пароль.
Звісно, всі ці проблеми можна вирішити, вони не є глобально, так би мовити, світовими. Але розумний вирішує проблеми, а мудрий їх обходить. Підемо шляхом мудрого.
Існує безліч додатків для різних браузерів які значно спрощують життя користувачам. Багато з цих додатків є кросплатформами і підтримуються різними браузерами, що дозволяє мати доступ до своїх закладок і паролів з різних систем, браузерів, континентів. Знов-таки, перевстановивши систему достатньо поставити пару доповнень на свій браузер і спростити собі життя.
Я розповім про такий собі тандем з додатків Xmarks та LastPass. Чому саме вони? Я багато років користуюся цією зв’язкою, цілком і повністю нею задоволений тому рекомендую і вам.