Loading...
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Скрінсейвери в Ubuntu 12.04, як з рештою і у 11.10 "з коробки" відсутні. Виправити цю ситуацію можна виконавши наступні кроки:

sudo apt-get remove gnome-screensaver
sudo apt-get install xscreensaver xscreensaver-gl-extra xscreensaver-data-extra

Перша команда видаляє існуючий у системі gnome-screensaver, друга - встановлює xscreensaver і набор скрінсейверів. Наступним кроком слід додати встановлену програму у автозапуск. Заходимо у автозапуск програм, натискаємо додати і додаємо наступні дані:
Назва: задаєте назву, яка вам до вподоби
Команда: xscreensaver -nosplash
Коментар: тут також можете вписати те що вам потрібно.

 

01 

Натискаємо "Зберегти" і закриваємо вікно. Далі можна перейти до налаштувань скрінсейвера. Вони доступні через Dash

Щоб не шукати довго і нудно можна набрати у пошуковому рядку "Зберігач екрану" або "Xscreensaver" (чи перші літери). Налаштування прграми не складні і інтуітивно зрозумілі.

 02

 Але встановлений зберігач екрану буде запускатися через визначений час за будь-яких обставин. Навіть коли ви переглядаєте відео у повноекранному режимі. Виправити це можна встановленням маленької програмки (аплету для системного трею) Caffeine, яка блокує скрінсейвер коли запущена програма-виключення що додана до переліку Caffeine. Встановлюємо:

sudo add-apt-repository ppa:caffeine-developers/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install caffeine python-glade2

Запускається аплет через Dash. У системному треї з’являється значок (стилізована чашка кави).

Налаштовується також дуже просто. Вмикаємо автозапуск, додаємо необхідні програми при роботі яких скрінсейвер не запускатиметься. Щоб додати програму до переліку необхідно натиснути додати і у віконці що відкриється вписати назву програми. Наприклад totem або VLC. Власне і все. Все працює, всі задоволені.

 03

Додати коментар


Захисний код
Оновити