Loading...
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

sdw

Slidewall є пограмою для автоматичної зміни шпалер, що поставляється з деякими цікавими особливостями: дозволяє використовувати всі зображення в папці як слайд-шоу шпалери, додаток підтримує живі шпалери: жива земля, шпалери годинники та інше.

Програму спеціально створено для Unity, але вона повинна працювати і з GNOME Classic/GNOME Shell теж. Варто також відзначити, що Slidewall завжди запускається мінімізованим що трохи збиває з пантелику і може змусити вас подумати, що він не запустився - але досить глянути на іконку в системному треї.

Підтримка живих шпалер:

Live Earth шпалери: програма викачує карти сонячної сторони з www.opentopia.com кожні 20 хвилин і встановлює їх в якості фонового малюнка. 

slid1

 Шпалери годинники: За замовчуванням Slidewall поставляється з декількома такими шпалерами, але ви можете завантажити більше ТУТ. Після того як ви завантажили шпалери годинники (не слід розпаковувати зкачаний архів), відкрийте Slidewall і на вкладці Slidewall Live Wallpapers, натисніть кнопку Add і виберіть завантажений архів зі шпалерами-годинниками.

Важливо: шпалери годинник можуть не відображатися в Slidewall до перезапуску програми!

slid2

База шпалер: Slidewall може автоматично завантажити шпалери з Wallbase.cc - або останні шпалери або випадкові шпалери - і змінювати їх кожні 15 хвилин.

Для встановлення виконайте команди у Терміналі:

sudo add-apt-repository ppa:fioan89/slidewall
sudo apt-get update
sudo apt-get install slidewall

Або можна скористатися наступним, новішим репозиторієм:

sudo add-apt-repository ppa:noobslab/apps
sudo apt-get update
sudo apt-get install slidewall

Для інших дистрибутивів можна пошукати тут:

sv

Додати коментар


Захисний код
Оновити