Loading...
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Середовище Unity дозволяє використовувати багато ефектів та анімацій вікон, які були доступні у старому доброму Gnome 2. В цій статті я розповім як оживити і урізноманітнити вікна. Перед тим як приступити до дій, наполегливо рекомендую ознайомитися із заходами безпеки, та інструкцією встановлення CompizConfig Setting Manager, що надані на початку цієї статті.

Якщо ви вжили всіх заходів безпеки, то запускаємо CompizConfig Setting Manager і переходимо у категорію Ефекти. В цій категорії спочатку вмикаємо пункт Тремтячі вікна. Програма видасть попередження, що наразі увімкнена функція Snapping Windows (прилипання вікон до країв екрану). Натисніть увімкнути Тремтячі вікна.

01 2Далі перейдемо у Ефекти>Animations. Вмикаємо цей пункт і заходимо в нього.

01Тут ми бачимо кілька вкладок. Кожна з них відповідає за "власну" анімацію вікон. Наприклад перша вкладка Open Animation відповідає за анімацію вікон при запуску програми, Close Animation - анімація при закритті програми ну і так далі. Параметри анімації задаються однаково для всіх вкладок, то ж не буду зупинятися на кожній а опишу тільки Open Animation.

02

Для створення власного ефекту анімації натисніть на кнопку Створити. Вам відкриється діалог створення ефекту вікна.

03

Він має наступні поля:
Open Effect - випадаючий перелік ефектів доступний для даної категорії вікон
Duration - час, який триватиме ефект
Window Match - вікна для яких ефект буде застосовано. Наразі ми створюємо ефект який буде застосовано для усіх вікон в системі.
Отже, обираємо ефект, виставляємо час дії ефекта (за замовчанням там стоїть 50, та мені до вподоби 350, оскільки за 50 ефекта і не видно), у полі Window Match пишемо normal, або ж type=normal і натискаємо Закрити.

04

Після того як ми закрили діалог створення ефекту, необхідно перемістити наш новостворений ефект на гору переліку ефектів. Для цього виберіть новий ефект лівою кнопкою миші і натискаючи кнопку Вгору перемістіть його на перше місце. Таким чином ви можете задати ефекти на всіх інших вкладках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити