Loading...

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В англійській мові, для похмілля, придумані два слова - abstinence і hangover. Тобто похмілля, яке виникає у, так так би мовити, професіоналів, і похмілля, що виникає після вживання алкоголю здоровими людьми.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ця дивовижна історія почалася восени 1952 року в початковій школі Елізіан Хайтс в Каліфорнії.

Величезний смугастий кіт зайшов до класу прямо посеред уроку, спокійно сів у ньому і почав приводити себе до ладу. Кіт був худим і голодним, і вчителька дозволила напоїти його молоком. Просидівши на уроках приблизно півдня, кіт велично піднявся і пішов. Наступного дня кіт знову прийшов у школу, і знову - через день...

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Паранджa походить з культу Астарти в стародавній Месопотамії. На честь богині плотської любові всі жінки без виключення повинні були займатися проституцією раз на рік в священних лісах, що оточували храми богині. Щоб їх не впізнали, жінки з вищого світу взяли в звичку вуалювати себе повністю.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

У профілактичних цілях рекомендуємо ознайомитися з цими п'ятьма законами. Адже, хто знає, в який саме момент кожен з нас може зіткнутися з йолопом?

Італійський історик-економіст Карло Чіполла дуже ґрунтовно підійшов до питання про природу глупоти. Довгі роки досліджень привели вченого до того, що він сформулював п'ять універсальних законів, які працюють в будь-якому суспільстві. Виявилося, що глупота сама по собі набагато небезпечніше, ніж ми звикли про неї думати.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дослідники творчості геніїв стверджують, що вони, як правило, були поганими учнями і студентами. Можливо, дехто з них добре вчився в школі, але часто виявляється, що кругом одні двієчники.

1. Батько Вольтера говорив про нього і його брата: «Я виростив двох дурнів. Один дурень в прозі, а інший - у віршах».

2. Ісаак Ньютон вчився гірше за всіх в класі, поки його не побив приятель. Після чого Ньютон вирішив перемогти його в знаннях, і вже через кілька місяців став першим в класі.

3. Отто фон Бісмарк - канцлер Німецький імперії, кепсько вчився і ще гірше працював: влаштовувався на службу тільки за протекцією, і його або звідусіль виганяли, або він йшов сам, не в силах виконувати рутинну роботу.

4. Наполеон вчився погано з усіх предметів, окрім математики.

5. Людвіг ван Бетховен писав з помилками, а ділення і множення так і не подужав, так само, як і Олександр Дюма-батько.

6. Альберт Ейнштейн - творець теорії відносності, лауреат Нобелівської премії, навчався дуже посередньо. Його батьки визнавалися знайомим, що не плекають жодних ілюзій на його рахунок, і сподіваються тільки, що він зможе влаштуватися хоча б на просту роботу.

7. Володимир Маяковський навчався настільки погано, що навіть не дочитав до кінця «Анну Кареніну».

8. Пушкін дуже слабо встигав в Ліцеї і плакав на уроках арифметики. Після атестації, на врученні дипломів він виявився другим з кінця.

9. Сергій Корольов, під керівництвом якого були створені балістичні та геофізичні ракети, перші супутники і космічні кораблі «Восток» і «Восход», був круглим трієчником.

10. Чехов два рази залишався в гімназії на другий рік.

Збережи собі на стіну і перечитуй в моменти сумнівів.

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Міф 1.Інтроверти не люблять розмовляти

Це не так. Інтроверти просто не люблять розмовляти, коли їм нічого сказати. Вони ненавидять балаканину. Але якщо інтроверт говорить про щось цікаве для себе, він може не затикатися цілими днями.

Міф 2. Інтроверти сором’язливі

Сором'язливість не має нічого спільного з інтроверсією. Інтроверти зовсім не обов'язково бояться інших людей. Що їм дійсно потрібно, так це причина для взаємодії. Вони не спілкуються просто від спраги спілкування. Якщо ви хочете поговорити з інтровертом, просто почніть говорити. Не турбуйтеся про те, щоб бути ввічливим.