Gravit Designer – це просунутий редактор векторної графіки, що доступний для платформ Linux, Chrome OS, MacOS, Windows, а також має веб-версію.

Особисто мені Gravit Designer нагадує Adobe Illustrator. Він також має просунуте керування шарами (як мені цього не вистачало всі ці роки), також легко керує текстом на контурі (на відміну від Inkscape – там це тортури) і багато інших невловимих моментів (наприклад, щоб розмістити текст по контуру також треба з натиснутим alt клікнути текстовим інструментом на контур).

Програма підтримує багатосторінковість, створення презентацій (слайди-сторінки змінюють одна одну), експорт у формати pdf, png, jpg як цілої сторінки так і обраного об’єкту.

Gravit Designer має величезну бібліотеку передвстановлених шаблонів та векторної графіки. Програма надає можливість зберігати файли на хмарі “gravit cloud” зареєструватися на якій можна в один клік не виходячи з програми за домопогою профіля з соцмереж.

Я не буду тут розписувати всі можливості програми, оскільки вона має купу чудових відеоуроків, які ви можете переглядати не виходячи з програми, також прекрасний блог з тими ж уроками та канал на YouYube (посилання на всі ці ресурси ви можете знайти на сайті виробника). Навряд чи я зможу дати вам більше інформації.

З мінусів хочу зазначити відсутність української локалізації (впевнений – це тимчасове явище, програма дійсно бомбезна) і нікуди не годний векторизатор растрової графіки. Inkscape векторизує графіку в рази краще. Власне Gravit Designer взагалі не вміє цього робити. Така функція передбачена, але результат неприємно вражає. Але і тут я все ж таки оптимістично сподіваюся на тимчасовість даної проблеми.

Сайт виробника

Відвідати сайт виробника

Завантажити програму

Завантажити на сайті виробника

Коментарі